در حال بارگذاری ...
 • چرا تعاونی های مسکن در ایران به مشکل بر می خورند ؟

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی در افتتاحیه پانزدهمین همایش قیر ، آسفالت و ماشین آلات به پیچیدگی های پروژه های عمرانی و دلیل تاخیر در به سرانجام رسیدن طرح های نهضت ملی مسکن با وجود تعاونی های متعدد ، پرداخت .

   

   

   

   

   
   
   
   
  خبرنگار : سید علی سید صدر
   
  تصویربردار : یوسف سعیدی
   
   
   
  مطالب مرتبط

  از هدف‌های سفرهای استانی آسیب شناسی ، شناسایی نقاط ضعف و تلاش برای تبدیل آنها به نقاط قوت است چرا که بعد از آسیب شناسی ، تمامی موارد در کمیته ای بررسی می‌شود که نتایج نهایی دوره اول سفرهای استانی به اطلاع ملت شریف ایران خواهد رسید .

  |

  سامانه خودنویس در وزارت راه و شهرسازی سامانه‌ای است که مدت ها شروع به کار کرده است و سامانه قراردادهای اجاره است که به صورت رایگان موجر و مستاجر می‌توانند قراردادهایی را بین هم تنظیم و شاهدان امضا کنند و اینکار بدون پرداخت هزینه است و این قراردادها در شوراهای حل اختلاف دارای ...

  |

  احداث ۲۷ هزار واحد مسکونی در استان زنجان در دستور کار قرار دارد که عملیات اجرایی ۲۰ هزار واحد آغاز شده و امروز ۷ هزار و ۱۸۳ واحد اعم از شهری ، روستایی و بافت فرسوده تحویل مردم شد .

  |

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ،‌ افتتاح ۷ هزار و ۱۸۳ واحد مسکونی ، واگذاری زمین به ۷۰۰ متقاضی مشمول قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت و آغاز عملیات ...

  |

  هم‌اکنون ۵۳ هزار هکتار زمین در قالب الحاق به محدوده‌های شهری در حال انجام است . در تلاش هستیم تا در قالب واگذاری زمین و ساخت واحدهای نهضت ملی مسکن به‌شکل یک طبقه حیاط دار و مجتمع ، به اهداف دولت در بخش مسکن دست یابیم .

  |

  نظرات کاربران