در حال بارگذاری ...
 • انعقاد قرارداد تسهیلات خودمالکی بیش از ۷ هزار واحد طرح نهضت ملی مسکن در استان تهران

  بانک ها برای افزایش رشد ساخت و ساز و به جریان افتادن بیشتر جریان تولید باید الویت بیشتری در این خصوص نسبت به اعطای تسهیلات داشته باشند .

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران از ۷۰۵۸ واحد تسهیلات خود مالک نهضت ملی مسکن در استان تهران از ابتدای دولت سیزدهم خبر داد .

  حسین جنتی مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران با اعلام سقف تسهیلات وام خود مالک نهضت ملی مسکن به میزان هر واحد ۵۵۰ میلیون تومان گفت : از ابتدای دولت سیزدهم ۸۵۷۹۸ نفر متقاضی تسهیلات خود مالک در استان تهران هستند که تاکنون ۷۰۵۸ واحد منجر به انعقاد قرارداد تسهیلات خود مالکی شده است .

  جنتی با توجه به تعداد متقاضیان در صف استان تهران گفت : بانک ها برای افزایش رشد ساخت و ساز و به جریان افتادن بیشتر جریان تولید باید الویت بیشتری در این خصوص نسبت به اعطای تسهیلات داشته باشند .
  مطالب مرتبط

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، معاون شهرسازی و معماری اداره کل راه و شهرسازی استان تهران از بررسی وضعیت پروژه‌های مسکن ملی شهرهای اسلامشهر ، رباط کریم ، ...

  |

  در استان تهران با توجه‌ به مشکلات و محدودیت‌هایی که وجود دارد تامین زمین به سختی انجام شد . اما از ابتدای امسال نزدیک به ۱۰ میلیون متر مربع با همکاری سازمان ملی زمین و مسکن و در کمیسیون های مختلف و شورای عالی معماری و شهرسازی در سطح استان ، تامین شده و در حال قطعه‌بندی است .

  |

  هم اکنون طرح های نهضت ملی مسکن در شهرهای اسلامشهر ، پاکدشت ، شهریار و رباط کریم با میانگین پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصد ، قرچک با پیشرفت فیزیکی ۲۵ درصد و همچنین پروژه های جدید در شهرهای اسلامشهر ، پاکدشت ، رباط کریم ، نصیرشهر با میانگین ۵ درصد (در مرحله خاکبرداری و تجهیزکارگاه) در حال ...

  |

  شرکت آزمایشگاه فنی و مکانیک خاک طی سال‌های مختلف در پروژه‌های ملی و استانی در تمامی کشور به ویژه استان تهران نقش آفرینی موثری داشته و هم اکنون نیز با انعقاد تفاهم نامه و قراردادهای مختلف در ارتقاء کیفی راه‌های درون شهری و نهضت ملی مسکن نقش آفرینی ویژه‌ای دارد .

  |

  از مالکان بخش خصوصی می‌خواهیم چه در بافت‌های فرسوده و چه در سایر محلات شهرهای استان تهران با بهره گیری از تسهیلات نهضت ملی مسکن در این طرح ورود جدی داشته باشند .

  |

  نظرات کاربران