در حال بارگذاری ...
 • تامین زمین ۶۳۲ متقاضی طرح نهضت ملی مسکن در شهرستان پارس آباد

  از مجموع ۶۳۲ واحد پروژه های ساخت مسکن طرح نهضت ملی مسکن این شهرستان سایت پشت مسکن مهر در حال احداث هست که از این تعداد ۱۲۰ واحد در اجرای عملیات نازک کاری بوده و تا پایان امسال تحویل متقاضیان خواهد شد و ۳۶۰ واحد هم اکنون در حال اجرای اسکلت است .

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل از تامین زمین ۶۳۲ متقاضی طرح نهضت ملی مسکن و تخصیص پروژه به ۶۳۱ نفر در شهرستان پارس آباد خبر داد .

  محبوب حیدری در بازدید نماینده مردم پارس‌آباد ، بیله‌سوار و اصلاندوز در مجلس شورای اسلامی از پروژه های حوزه راه و شهرسازی شهرستان پارس آباد اظهار کرد : کل ثبت نام کنندگان طرح نهضت ملی مسکن شهرستان پارس آباد به تعداد ۱۴ هزار و ۶۷۷ متقاضی بود که پس از پالایش و بررسی بعمل آمده ۷۱۸ نفر تایید نهایی شده که برای ۶۳۲ نفر تامین زمین صورت گرفته و ۶۳۱ نفر نیز تخصیص پروژه انجام یافته است و ۶۳۴ متقاضی هم آورده بالای ۴۰ میلیون تومان داشته اند .

  وی در خصوص آخرین وضعیت پروژه های در حال ساخت مسکن شهرستان پارس آباد گفت : از مجموع ۶۳۲ واحد پروژه های ساخت مسکن طرح نهضت ملی مسکن این شهرستان سایت پشت مسکن مهر در حال احداث هست که از این تعداد ۱۲۰ واحد در اجرای عملیات نازک کاری بوده و تا پایان امسال تحویل متقاضیان خواهد شد و ۳۶۰ واحد هم اکنون در حال اجرای اسکلت است . ۱۵۲ واحد دیگر نیز در این شهرستان اجرای بتن مگر پروژه به اتمام رسیده و ۸۰ واحد در قالب ۲ پروژه ۴۰ واحدی عملیات اجرای فونداسیون انجام شده است .
  مطالب مرتبط

  شهرک شهید سلیمانی برای ساخت ۱۵هزار واحد مسکن در قالب طرح نهضت ملی پیش‌بینی شده که عملیات احداث ۱۲ هزار و ۹۶۰ واحد در این شهرک شروع شده است.

  |

  از مجموع ۷۵۲ واحد پروژه های ساخت مسکن طرح نهضت ملی مسکن این شهرستان ، ۶۰ واحد در شهرستان خلخال اجرای نازک کاری و نمای ۴۰ واحد به اتمام رسیده و در دهه مبارک فجر امسال افتتاح خواهد شد و مابقی در حال اجرا با پیشرفت فیزیکی بالای ۸۰ درصد در سال آتی به بهره برداری خواهد رسید .

  |

  از مجموع ۲۰۴ واحد پروژه‌های ساخت مسکن طرح نهضت ملی مسکن این شهرستان ، ۴۸ واحد به صورت ۵ قطعه ۴ واحدی در هفته دولت سال جاری افتتاح و ۲۰ واحد عملیات نازک کاری آن شروع شده و در دهه مبارک فجر امسال افتتاح خواهد شد و ۸ واحد نیز در حال اتمام اسکلت است و در سال آتی به بهره برداری خواهد ...

  |

  یکی از برنامه‌های اصلی دولت تأمین مسکن برای اقشار جامعه بوده که عملیات احداث واحدهای مسکونی طرح نهضت ملی مسکن برای ۳۰هزار متقاضی در استان اردبیل با تأمین زمین و تخصیص پروژه در همه شهرستان‌ها آغاز شده است .

  |

  مجموعه ۱۵۰ واحدی در سایت دارو پخش اردبیل با ۹۲ درصد ، مجموعه ۴۶۰ واحدی شهرک اندیشه چهار با ۴۴ درصد ، ۲۱۰ واحدی شهرک اندیشه ۲ با ۸۸ درصد و ۳۸۲ واحدی تعاونی‌ها هم بین ۳۵ تا ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی در دست اجرا است .

  |

  نظرات کاربران