در حال بارگذاری ...
 • رفع مشکلات اراضی ۳۰۰ هکتاری شهرک عظیمیه قزوین در دستور کار است

  از ابتدای دولت سیزدهم عزم دولتمردان تکمیل طرح‌های نیمه تمام گذشته بوده و رییس جمهور نیز روزانه کارها را از وزارت راه و شهرسازی پیگیری می‌کند .

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ،‌ وزیر راه و شهرسازی‌ گفت : مسائل و مشکلات اراضی ۳۰۰ هکتاری عظیمیه قزوین تنها بخشی از مشکلات زمین تعاونی‌ها است که البته قابل حل بوده و درحال تصمیم گیری‌های لازم برای آن هستیم .

  مهرداد بذرپاش در مراسم عملیات اجرایی فاز یک برق رسانی و آبرسانی شهرک عظیمیه قزوین ، اظهار کرد : دولت سیزدهم روی حل مسایل و مشکلات مراکز و نقاط جمعیتی نزدیک به شهرها متمرکز شده است و با اینکه رفع مشکل تعاونی‌ها و تامین زمین آن‌ها همواره در گیر و دار زیرساخت‌ها بوده است ، دولت سیزدهم برای رفع آن‌ از هیچ اقدامی دریغ نمی‌کند . دولت پیگیر است تا یک جوان هم بی خانه نماند، تامین مسکن و کمک به خانه دار شدن از اولویت‌های دولت محسوب می‌شود و حتی از همه بانک‌ها مساعدت خواستیم تا در این راستا پای کار باشند .

  بذرپاش ادامه داد : از ابتدای دولت سیزدهم عزم دولتمردان تکمیل طرح‌های نیمه تمام گذشته بوده و رییس جمهور نیز روزانه کارها را از وزارت راه و شهرسازی پیگیری می‌کند . خوشبختانه امروز تامین منابع شهرک عظیمیه انجام شده و آغاز توزیع برق و آبرسانی نیز در دستور کار است .

  بذرپاش با بیان اینکه «با تامین منابع مالی و کارهای زیرساختی شهرداری قزوین خیلی راحت‌تر می‌تواند عملیات صدور پروانه را آغاز کند» ، گفت : بنده نیز از مسئولان و متولیان استانی می‌خواهم که بعد از تعطیلات پیش رو صدور پروانه برای این منطقه را با اهتمام دنبال کنند .

  گفتنی است ؛ در این مراسم عملیات احداث ۱۲ کیلومتر شبکه دو مداره ۲۰ کیلوواتی برق با نصب پنج دستگاه پست هوایی و با اعتبار ۲۷۰ میلیارد ریال با هدف برق رسانی تا ۶ ماه آینده ، آغاز شد . همچنین احداث دو باب مخزن ذخیره آب به حجم چهار هزار و ۵۰۰ متر مکعبی با خط انتقال ۲ هزار و ۳۵۰ متر و با اعتبار اولیه پیمان به مبلغ ۲ هزار و ۲۲۵ میلیارد ریال برای آبرسانی به این شهرک آغاز به کار کرد .
  نظرات کاربران