در حال بارگذاری ...
 • واگذاری ۱۱۱۹ قطعه زمین به خانواده‌های دارای سه فرزند و بیشتر در استان قزوین

  واگذاری مسکن فقط به خانواده‌ها و جوانی جمعیت خلاصه نمی‌شود ، بلکه اعضای هیئت علمی دانشگاه ، فراجا ، سپاه ، نیروهای مسلح ، اساتید و خوابگاه‌های دانشجویی نیز در کنار آن قرار خواهند گرفت .

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، وزیر راه و شهرسازی از تحویل ۱۱۱۹ قطعه زمین به خانواده‌های دارای سه فرزند و بیشتر استان قزوین در قالب طرح حمایت از جوانی جمعیت خبر داد .

  مهرداد بذرپاش در مراسم جشن حمایت از خانواده و جوانی جمعیت استان قزوین با بیان اینکه امروز ۱۱۱۹ قطعه زمین به خانواده‌های دارای سه فرزند و بیشتر در قالب سه پویش در حوزه جوانی جمعیت تحویل شد ، گفت : برنامه دولت این است که این رقم به نزدیک ۷۰ هزار قطعه زمین برسد . دولت سیزدهم به معنی واقعی کلمه به خانواده و ازدواج جوانان اعتقاد دارد و همه ظرفیت‌ها را به کار گرفته تا بتواند به تامین مسکن خانواده‌ها بپردازد .

  بذرپاش با تاکید بر اینکه قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت باید به یک جریان تبدیل شود ، تصریح کرد : واگذاری مسکن فقط به خانواده‌ها و جوانی جمعیت خلاصه نمی‌شود ، بلکه اعضای هیئت علمی دانشگاه ، فراجا ، سپاه ، نیروهای مسلح ، اساتید و خوابگاه‌های دانشجویی نیز در کنار آن قرار خواهند گرفت .

  وزیر راه و شهرسازی در ادامه بیان کرد : خوشبختانه نهضت واگذاری اراضی روستایی به تعداد ۵۰۰ هزار قطعه در دستور کار دولت قرار دارد که در همین استان قزوین آماده سازی ۲۶ هزار هکتار آغاز شد .

  بذرپاش یادآور شد : دولت در حوزه مسکن فقط به دنبال ساخت و ساز نیست بلکه پیگیر توسعه کارهای فرهنگی و روبنایی هم هست .

  در پایان این مراسم آیین واگذاری ۱۱۱۹ زمین به خانواده‌های دارای سه فرزند و بیشتر با حضور تعدادی از این خانواده‌ها برگزار شد .
  مطالب مرتبط

  یکی از آورده‌های اصلی دولت در طرح نهضت ملی مسکن ، موضوع زمین است و در بسیاری از مناطق شهری ، به طور میانگین ۵۰ درصد قیمت واحد مسکونی را زمین به خود اختصاص می‌دهد . یکی از اصلی ترین تسهیلات در بخش مسکن تامین زمین است که بخش عمده ای از این اراضی به شکل رایگان و اجاره ۹۹ ساله در ...

  |

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، در شانزدهمین جلسه شورای عالی مسکن به ریاست رییس جمهوری و با حضور وزیر راه و شهرسازی ، ۳۳ هزار و ۸۶۳ واحد مسکونی ویژه مددجویان ...

  |

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، وزیر راه و شهرسازی از اختصاص زمین به نهضت ملی مسکن به میزان بیش از ۶ برابر مسکن مهر خبر داد و گفت : عرضه ۱۸۲ هزار خانه خالی به ...

  |

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، وزیر راه و شهرسازی به اهمیت راه و مسکن روستایی پرداخت و گفت : امسال بیش از ۶۰۰ هزار قطعه زمین و ۴۷ هزار واحد نهضت ملی مسکن در ...

  |

  مقرر شد تا سه کارگروه به منظور پیگیری مالی پروژه‌های در حال احداث ، استفاده از ظرفیت انبوه‌سازان برای اجرای به موقع پروژه‌های در دست ساخت و پیگیری صنعتی‌سازی و بهره‌مندی از فناوری‌های نوین برای تسریع در اجرای پروژه‌ها و کیفی‌سازی تشکیل شود .

  |

  نظرات کاربران