در حال بارگذاری ...
 • واگذاری ۱۱۱۹ قطعه زمین به خانواده‌های دارای سه فرزند و بیشتر در استان قزوین

  واگذاری مسکن فقط به خانواده‌ها و جوانی جمعیت خلاصه نمی‌شود ، بلکه اعضای هیئت علمی دانشگاه ، فراجا ، سپاه ، نیروهای مسلح ، اساتید و خوابگاه‌های دانشجویی نیز در کنار آن قرار خواهند گرفت .

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، وزیر راه و شهرسازی از تحویل ۱۱۱۹ قطعه زمین به خانواده‌های دارای سه فرزند و بیشتر استان قزوین در قالب طرح حمایت از جوانی جمعیت خبر داد .

  مهرداد بذرپاش در مراسم جشن حمایت از خانواده و جوانی جمعیت استان قزوین با بیان اینکه امروز ۱۱۱۹ قطعه زمین به خانواده‌های دارای سه فرزند و بیشتر در قالب سه پویش در حوزه جوانی جمعیت تحویل شد ، گفت : برنامه دولت این است که این رقم به نزدیک ۷۰ هزار قطعه زمین برسد . دولت سیزدهم به معنی واقعی کلمه به خانواده و ازدواج جوانان اعتقاد دارد و همه ظرفیت‌ها را به کار گرفته تا بتواند به تامین مسکن خانواده‌ها بپردازد .

  بذرپاش با تاکید بر اینکه قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت باید به یک جریان تبدیل شود ، تصریح کرد : واگذاری مسکن فقط به خانواده‌ها و جوانی جمعیت خلاصه نمی‌شود ، بلکه اعضای هیئت علمی دانشگاه ، فراجا ، سپاه ، نیروهای مسلح ، اساتید و خوابگاه‌های دانشجویی نیز در کنار آن قرار خواهند گرفت .

  وزیر راه و شهرسازی در ادامه بیان کرد : خوشبختانه نهضت واگذاری اراضی روستایی به تعداد ۵۰۰ هزار قطعه در دستور کار دولت قرار دارد که در همین استان قزوین آماده سازی ۲۶ هزار هکتار آغاز شد .

  بذرپاش یادآور شد : دولت در حوزه مسکن فقط به دنبال ساخت و ساز نیست بلکه پیگیر توسعه کارهای فرهنگی و روبنایی هم هست .

  در پایان این مراسم آیین واگذاری ۱۱۱۹ زمین به خانواده‌های دارای سه فرزند و بیشتر با حضور تعدادی از این خانواده‌ها برگزار شد .
  مطالب مرتبط

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، وزیر راه و شهرسازی در جلسه قرارگاه مسکن از تعداد بیش از ۴۱۸ هزار واحدهای مسکونی روستایی در حال ساخت و اتمام یافته روستایی در ...

  |

  سامانه خودنویس سامانه‌ای است که با هدف رایگان کردن قرارداد اجاره بین موجر و مستاجر راه اندازی شده است و از سال آینده خرید و فروش ملک را در این سامانه انجام خواهیم داد .

  |

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی در نشست خبری به تشریح اقدامات وزارتخانه در بخش مسکن و ساختمان پرداخت .

  |

  بخش عمده اراضی تأمین شده در این طرح ، اراضی مازاد خود دانشگاه هاست و این کار با توافق وزارتخانه‌های علوم ، تحقیقات و فناوری و بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و همچنین دانشگاه آزاد اسلامی انجام شده است . در اجرای این طرح ، نظر رؤسای دانشگاه‌ها نیز اخذ شده است .

  |

  از هدف‌های سفرهای استانی آسیب شناسی ، شناسایی نقاط ضعف و تلاش برای تبدیل آنها به نقاط قوت است چرا که بعد از آسیب شناسی ، تمامی موارد در کمیته ای بررسی می‌شود که نتایج نهایی دوره اول سفرهای استانی به اطلاع ملت شریف ایران خواهد رسید .

  |

  نظرات کاربران