در حال بارگذاری ...
 • سامانه خودنویس گامی رو به جلو در راستای حکمرانی الکترونیکی

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی در نشست خبری به تشریح اقدامات وزارتخانه در بخش مسکن و ساختمان پرداخت .

  هادی عباسی اصل گفت : تاکنون ۸۷ هزار و ۶۸ قرارداد اجاره در سامانه خودنویس ثبت شده‌ است و این رقم در حال افزایش است .

   

   

   

   

   
   
   
   
  خبرنگار : سید علی سید صدر
   
  تصویربردار :‌ یوسف سعیدی
   
   
  مطالب مرتبط

  از ابتدای امسال تمامی قراردادهای اجاره برای دریافت کدرهگیری رایگان صرفا در سامانه خودنویس ثبت می‌شوند . دریافت کد رهگیری در سامانه خودنویس هم توسط مشاوران املاک و هم خود مردم به عنوان متعاملین به صورت رایگان امکان پذیر است .

  |

  سامانه خودنویس در وزارت راه و شهرسازی سامانه‌ای است که مدت ها شروع به کار کرده است و سامانه قراردادهای اجاره است که به صورت رایگان موجر و مستاجر می‌توانند قراردادهایی را بین هم تنظیم و شاهدان امضا کنند و اینکار بدون پرداخت هزینه است و این قراردادها در شوراهای حل اختلاف دارای ...

  |

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، وزیر راه و شهرسازی از اختصاص زمین به نهضت ملی مسکن به میزان بیش از ۶ برابر مسکن مهر خبر داد و گفت : عرضه ۱۸۲ هزار خانه خالی به ...

  |

  سامانه خودنویس سامانه‌ای است که با هدف رایگان کردن قرارداد اجاره بین موجر و مستاجر راه اندازی شده است و از سال آینده خرید و فروش ملک را در این سامانه انجام خواهیم داد .

  |

  با روی کار آمدن دولت سیزدهم و ابلاغ قانون جهش تولید مسکن ، ما در وزارت راه و شهرسازی ، مکلف شدیم تا این سامانه را راه‌اندازی کنیم و سامانه خودنویس در همکاری با شرکت دانش‌بنیانی در دانشگاه تهران راه‌اندازی شد .

  |

  نظرات کاربران