در حال بارگذاری ...

۱۳۲ هکتار رفع تصرف و مقابله با زمین خواری در سال ۱۴۰۲

ارزش ریالی این آزادسازی‌ها ۱۵ همت بوده است که امیدواریم با هوشیاری یگان حفاظت از اراضی و واحد حقوقی این موفقیت‌ها در سال ۱۴۰۳ نیز مستمر و مداوم باشد .

به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران از آزادسازی و رفع تصرف ۱۳۲ هکتار از اراضی ملی و دولتی توسط اداره کل راه و شهرسازی استان تهران در سال ۱۴۰۲ خبر داد .

حسین جنتی گفت : با تعاملات صورت گرفته توسط یگان حفاظت اراضی و مراقبت و صیانت از اراضی ملی و تلاش‌های همکارانم در معاونت املاک و حقوقی و همچنین در شهرستان‌ها موفق شدیم طی سال گذشته ۱۳۲ هکتار از اراضی ملی را طی ۶۵۲ عملیات شامل رفع تصرفات فوری و یا با حکم قضایی آزادسازی کنیم .

وی گفت : ارزش ریالی این آزادسازی‌ها ۱۵ همت بوده است که امیدواریم با هوشیاری یگان حفاظت از اراضی و واحد حقوقی این موفقیت‌ها در سال ۱۴۰۳ نیز مستمر و مداوم باشد .

جنتی در پایان تصریح کرد : صیانت از اراضی ملی و دولتی و مقابله با زمین خواری از وظایف ذاتی ادارات کل راه و شهرسازی بوده که در این زمینه حمایت‌های دستگاه قضایی نیز بازوی اصلی حرکت است .
مطالب مرتبط

به‌صورت مستمر و شبانه‌روزی ، تحرکات احتمالی در اراضی دولتی و ملی استان رصد می‌شود و در صورت مشاهده هر گونه تخلف، موضوع مورد بررسی و پیگرد قضائی قرار می‌گیرد .

|

شهروندان قبل از هرگونه اقدام به خرید اراضی در محدوده و حریم شهرهای تابعه ؛ برای اطمینان از ماهیت ملک مورد نظر مراتب را از طریق معاونت املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان استعلام کنند ، تا مورد سوء استفاده افراد سود جو و فرصت طلب قرار نگیرند .

|

به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت : یگان حفاظت از اراضی راه و شهرسازی خراسان شمالی در سال ۱۴۰۲ بیش از ۱۰ هکتار از اراضی ...

|

به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، مدیر کل راه و شهرسازی استان تهران از ۹۷ هکتار رفع تصرف اراضی ملی به ارزش ریالی ۱۰ همت در استان تهران طی ۱۱ ماه سال جاری خبر ...

|

به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ،‌ سرپرست اداره حقوقی و دعاوی اداره کل راه و شهرسازی گلستان گفت : در روزهای اخیر یک قطعه زمین دولتی به مساحت ۴۴۸ متر مربع ...

|

نظرات کاربران