در حال بارگذاری ...
 • زمین و عوارض ساختمان آورده بانک شهر ، مشارکت در ساخت آورده بنیاد مسکن

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، طی مراسمی با امضای تفاهمنامه مشترک میان بانک شهر و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ، ساخت واحدهای مسکونی در منطقه ۱۸ کلانشهر تهران آغاز شد .

  سیدمحمدمهدی احمدی مدیرعامل بانک شهر در این مراسم که اکبر نیکزاد رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و جمعی از معاونان و مدیران ارشد دو سازمان حضور داشتند ؛ با تبریک فرارسیدن دهه کرامت و ولادت با سعادت حضرت معصومه (س) گفت : خوشحالیم که در این دهه پر برکت این تفاهمنامه مهم و ارزشمند به امضاء رسید تا قدمی تاثیرگذار در خانه دار شدن شهروندان برداشته شود .

   
   
   
   
   
   
  خبرنگار : سید علی سید صدر
   
   
  تصویربردار : یوسف سعیدی
   
   
  مطالب مرتبط

  از تعداد واحدهایی که در حال ساخت هستند تاکنون ۳۱۲ هزار و ۷۳۴ واحد تکمیل و تحویل متقاضیان شده است و ۵۰۴ هزار و ۲۵۳ واحد در دست اجراست .

  |

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی آذربایجان شرقی از افتتاح ۹۶۰۰ واحد مسکونی در استان خبر داد .

  |

  با همکاری اداره ثبت‌ اسناد و املاک تاکنون ۲۴۴ هزار و ۳۷۳ جلد سند مالکیت روستایی و ۳۳ هزار و ۴۷۸ جلد سند برای شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر جمعیت در آذربایجان شرقی صادر شده‌ است .

  |

  این تفاهم‌نامه با همکاری بنیاد مسکن ، کمیته امداد و بسیج سازندگی برای ساخت ۴۰ هزار واحد مسکونی مددجویان بوده که عملیات اجرایی آن به پایان رسیده و تا پایان ماه مبارک رمضان ۳۳ هزار واحد به جامعه هدف تحویل می‌شود .

  |

  پست بودن مناطق جنوب استان و همترازی با سطح دریا ، ریسک وقوع سیل در این مناطق را با هر بارندگی به‌ شدت افزایش داده است و تعریف کدهای ارتفاعی متناسب با این شرایط را برای ساخت و سازهای روستایی ضروری ساخته‌ است . سال گذشته اعتبارات مناسب را در جهت بهسازی و ایمن سازی ۷۰ هوتک در جنوب ...

  |

  نظرات کاربران