در حال بارگذاری ...
 • ۴۶۴ خانوار در شهر جدید بهارستان صاحب زمین می‌شوند

  در این شهر ۳۰ هزار واحد مسکونی ساخته شده که ۱۲ هزار واحد آن در قالب طرح‌های حمایتی دولت‌های پیشین بوده است ، البته تاکنون ۱۹ هزار واحد مسکونی را تأمین زمین کردیم و ۱۴ هزار واحد کلید خورده و با پیشرفت خوبی در حال ساخت است .

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید در مراسم واگذاری ۳۸ هزار قطعه زمین در شهر جدید بهارستان به متقاضیان گفت : شهر جدید بهارستان از نخستین شهرهایی بود که در نسل شهرهایی همچون پردیس و پرند شکل گرفت .

  سعید غفوری با تاکید بر اینکه طرح جوانی جمعیت به خوبی اجرایی شده است ، توضیح داد : ۴۶۴ خانوار در بهارستان صاحب زمین می‌شوند . در پویشی که به دست این دولت و وزیر راه و شهرسازی آغاز شده است ، تاکنون دو پویش در قالب طرح جوانی جمعیت داشتیم و در پویش سوم که «مهدوی» است ، در بهارستان نخستین واگذاری زمین انجام و ۴۶۴ خانوار صاحب زمین می‌شوند .

  سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید ایران با بیان اینکه مردم ما لایق بهترین‌ها هستند و باید بهترین‌ها را برای آن‌ها رقم بزنیم ، ادامه داد : بسیار خرسندیم که خانواده‌های دارای چهار فرزند در این مراسم حضور دارند و در کنار نهضت ملی مسکن ، طرح جوانی جمعیت به خوبی اجرا شده است .

  غفوری با اشاره به اینکه شهر بهارستان از سال ۶۸ شکل گرفت و در حال حاضر ۱۱۰ هزار نفر جمعیت دارد ، اظهار کرد : در این شهر ۳۰ هزار واحد مسکونی ساخته شده که ۱۲ هزار واحد آن در قالب طرح‌های حمایتی دولت‌های پیشین بوده است ، البته تاکنون ۱۹ هزار واحد مسکونی را تأمین زمین کردیم و ۱۴ هزار واحد کلید خورده و با پیشرفت خوبی در حال ساخت است .

  متروی بهارستان ۵۲ درصد پیشرفت دارد

  وی ادامه داد: از پروژه‌های مهم بهارستان متروی این شهر است که تاکنون ۵۲ درصد پیشرفت داشته و باید روش‌های تأمین منابع مالی آن را تغییر دهیم تا هرچه زودتر مورد بهره‌برداری قرار گیرد .

  سرپرست شرکت عمران شهرهای جدید ایران گفت : طرح بیمارستان بهارستان از سوی وزارت بهداشت دچار تغییراتی شده است که امیدواریم بتوانیم مکان مناسب مردم با خدمات روبنایی و زیربنایی مناسب فراهم کنیم .
  مطالب مرتبط

  واگذاری زمین به خانواده‌هایی که مشمول این قانون شدند در سه مرحله در این استان انجام شد که استقبال مردم سیر افزایشی داشته است .

  |

  بدون شک کشور برای آبادانی و پیشرفت به جمعیتی جوان و پویا نیاز دارد تا در زمینه اشتغال فعال باشد در غیر این صورت و حرکت هرم سنی به سمت پیری قطعا در آینده با بحرانی جدی روبه‌رو خواهیم شد .

  |

  برنامه ابلاغی استان کرمان ۱۲۰ هزار و ۲۸۴ است که تا این لحظه ۲۲۰ هزار و ۱۰۱ نفر ثبت نام کرده‌اند و از این تعداد ۵۵ هزار و ۵۶۸ نفر تایید نهایی شده‌اند و همچنین تعداد ۱۳ هزار و ۶۳۶ نفر به پروژه انتقال داده‌ شده‌اند .

  |

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ،‌ در نشست مشترک مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان با روسای ادارات شهرستانی مسائل و مشکلات و چالش‌های پیش روی طرح نهضت ملی ...

  |

  شهرستان دشتستان اولین شهرستانی است که در دولت سیزدهم ۲۴۲ واحد در قالب طرح نهضت ملی مسکن را تکمیل و به متقاضیان تحویل نموده و پس از آن نیز پروژه‌های دیگری نیز با پیشرفت فیزیکی قابل قبولی در حال اجرا دارد .

  |

  نظرات کاربران