در حال بارگذاری ...
 • میزان حمایت صندوق ملی مسکن از طرح نهضت ملی ، امسال به ۳۰ هزار میلیارد تومان می‌رسد

  سال گذشته ۱۲ هزار میلیارد تومان در قالب کمک به واحدهای باقیمانده مسکن مهر شهرهای جدید ، استان‌ها و پروژه‌های خدمات زیربنایی و روبنایی شامل درمانگاه ، مدرسه ، مسجد و سایر از محل صندوق ملی مسکن پرداخت و حمایت شد .

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ،‌ رییس هیات عامل صندوق ملی مسکن با بیان اینکه در سال گذشته ۱۲ هزار میلیارد تومان از منابع صندوق برای تکمیل واحدهای مسکونی مهر و نهضت ملی پرداخت شد از برنامه امسال برای رساندن این رقم به ۳۰ هزار میلیارد تومان خبر داد .

  محمدرضا مهدیار اسماعیلی برنامه آن صندوق را برای سال جدید در تامین منابع مالی تکمیل واحدهای مسکن مهر و نهضت ملی مسکن ، تشریح کرد .

  وصول ۱۷ هزار میلیارد تومان منابع صندوق ملی مسکن در ۱۴۰۲

  رئیس هیات عامل صندوق ملی مسکن گفت : در سال ۱۴۰۲ مطالبات صندوق ملی مسکن از ۱۷ هزار میلیارد تومان عبور کرد .

  پرداخت ۱۲ هزار میلیارد تومان منابع صندوق برای تکمیل واحدهای مسکونی مهر و نهضت ملی

  مهدیار اسماعیلی ادامه داد : سال گذشته ۱۲ هزار میلیارد تومان در قالب کمک به واحدهای باقیمانده مسکن مهر شهرهای جدید ، استان‌ها و پروژه‌های خدمات زیربنایی و روبنایی شامل درمانگاه ، مدرسه ، مسجد و سایر از محل صندوق ملی مسکن پرداخت و حمایت شد .

  وی تصریح کرد : در برنامه است تا در سال جدید عدد حمایتی صندوق ملی مسکن به تکمیل واحدهای باقیمانده مسکن مهر و نهضت ملی مسکن به ۳۰ هزار میلیارد تومان برسد .

  وی بر تعهد صندوق ملی مسکن برای تکمیل واحدهای نهضت ملی مسکن که نیازمند حمایت برای تکمیل هستند ، تاکید کرد .
  مطالب مرتبط

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، رییس هیات عامل صندوق ملی مسکن با اعلام اینکه هم اکنون منابع صندوق بیش از ۱۳ هزار میلیارد تومان است ، گفت : از ابتدای دولت ...

  |

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، محمدرضا مهدیار اسماعیلی رئیس هیأت عامل صندوق ملی مسن در نشست خبری عملکرد وزارت راه و شهرسازی در دولت سیزدهم که امروز ۲۳ تیر ...

  |

  پروژه‌های آماده‌سازی در فاز ۱۱ یکی از مهم‌ترین عملیات‌های باقیمانده در بحث مسکن مهر پردیس است که در همین راستا امروز مبالغی به حساب پیمانکار آماده‌ساز این فاز واریز شد . همچنین با توجه به اهمیت آماده‌سازی‌ها ، تامین قیر یارانه‌ای برای پیمانکاران در دستور کار قرار گرفت ...

  |

  بخشی از عملکرد مجموعه وزارت راه و شهرسازی در شرکت عمران شهرهای جدید در دولت سیزدهم در تامین زمین و احداث واحدهای مسکونی در قالب طرح نهضت ملی مسکن شامل مشارکت در تهیه ، بررسی و تصویب طرح‌های توسعه شهری ، اخذ مجوزهای لازم ، تکمیل مدارک حقوقی ، تامین زیرساخت‌ها ، تامین خدمات ...

  |

  ما برای ۳۰ هزار متقاضی ، کار افتتاح حساب را انجام داده و در انتظار واریز وجه ۴۰۰ میلیون ریالی از سوی ۱۰ هزار متقاضی هستیم تا زمین لازم را در اختیارشان قرار دهیم .

  |

  نظرات کاربران