در حال بارگذاری ...
 • تخصیص پروژه به بیش از ۱۳ هزار متقاضی نهضت ملی مسکن استان اصفهان

  از متقاضیان واجد شرایط طرح نهضت ملی مسکن در شهرهای بالا و زیر ۱۰۰ هزار نفر جمعیت ، تا کنون بیش از ۶۴ هزار متقاضی تایید نهایی تجمعی (دارای ۴ شرط) شدند و از این تعداد نیز برای بالغ بر ۱۸ هزار و ۷۰۰ نفر افتتاح حساب شده است .

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت : در شهرهای بالا و زیر ۱۰۰ هزار نفر جمعیت این استان تا کنون برای افزون بر ۱۳ هزار و ۵۰۰ متقاضی حائز شرایط تخصیص پروژه شده است .

  علیرضا قاری‌قرآن در خصوص وضعیت طرح نهضت ملی مسکن در شهرهای بالا و زیر ۱۰۰ هزار نفر جمعیت استان اظهار کرد : در این شهرها بیش از ۲۲۵ هزار نفر برای طرح نهضت ملی مسکن اقدام به ثبت نام کردند که از این تعداد پس از بررسی و پالایش های لازم افزون بر ۸۷ هزار متقاضی حائز شرایط فعال شدند .  

  وی افزود : از متقاضیان واجد شرایط طرح نهضت ملی مسکن در شهرهای بالا و زیر ۱۰۰ هزار نفر جمعیت ، تا کنون بیش از ۶۴ هزار متقاضی تایید نهایی تجمعی (دارای ۴ شرط) شدند و از این تعداد نیز برای بالغ بر ۱۸ هزار و ۷۰۰ نفر افتتاح حساب شده است .  

  مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان با اشاره به تخصیص پروژه به افزون بر ۱۳ هزار و ۵۰۰ متقاضی در این شهرها عنوان کرد: در شهرهای بالا و زیر ۱۰۰ هزار نفر جمعیت در حال حاضر بیش از چهار هزار و ۶۰۰ پروژه تعیین شده است همچنین تا کنون افزون بر ۱۳ هزار و ۵۰۰ واحد قرارداد سازنده دارند .  

  مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان در خصوص وضعیت طرح نهضت ملی مسکن در سطح استان اظهار کرد : در این طرح بیش از ۴۵۲ هزار و ۸۰۰ نفر ثبت نام کردند و در حال حاضر افزون بر ۱۵۴ هزار نفر از متقاضیان واجد شرایط بوده‌اند . با تلاش های شبانه روزی مجموعه دست اندرکاران اجرایی طرح نهضت ملی مسکن استان اصفهان پیشرفت فیزیکی پروژه ها از فونداسیون تا نازک کاری در دست اقدام است . 
  مطالب مرتبط

  با پیگیری‌های به عمل آمده تا کنون پروانه ساختمانی افزون بر ۲۸ هزار و ۵۰۰ واحد اخذ شده همچنین با تلاش‌های شبانه روزی مجموعه دست‌اندرکاران اجرایی طرح نهضت ملی مسکن استان اصفهان در حال حاضر اجرای این طرح در مراحل مختلف اخذ پروانه ، فونداسیون ، اسکلت و سقف ، سفت کاری و نازک کاری ...

  |

  برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن در این استان ، زمین به مساحت بیش از ۹۹۰ هکتار به محدوده ۴۳ شهر الحاق شده است . ۳۲۶.۵ هکتار زمین در حال الحاق به محدوده شهری ۱۴ شهر استان اصفهان است .

  |

  در حال حاضر برای بیش از ۴۸ هزار و ۹۰۰ متقاضی افتتاح حساب انجام و تا کنون افزون بر ۳۷ هزار نفر از متقاضیان به پروژه ها تخصیص یافتند . در طرح نهضت ملی مسکن پیشرفت فیزیکی پروژه ها از فونداسیون تا نازک کاری در دست اقدام بوده و متوسط پیشرفت فیزیکی این طرح در استان اصفهان حدود ۴۰ درصد ...

  |

  از این متقاضیان واجد شرایط طرح نهضت ملی مسکن در استان اصفهان ، بالغ بر ۱۲۹ هزار نفر تأیید نهایی تجمعی (دارای ۴ شرط) و از این تعداد هم ، برای بیش از ۴۹ هزار متقاضی افتتاح حساب شده است .

  |

  با پیگیری های بعمل آمده پروانه ساختمانی بیش از ۲۹ هزار واحد مسکونی اخذ شده و با تلاش های شبانه روزی مجموعه دست اندرکاران اجرایی طرح نهضت ملی مسکن استان اصفهان تا کنون فونداسیون افزون بر ۱۲ هزار و ۷۰۰ واحد مسکونی پایان یافته ، اسکلت و سقف بیش از هشت هزار واحد اتمام وسفت کاری ...

  |

  نظرات کاربران