در حال بارگذاری ...
 • تکمیل و افتتاح ۳ هزار واحد مسکن مهر شهر جدید پردیس در خرداد ماه

  با تأکید وزیر راه و شهرسازی و تلاش‌هایی که در شهرهای جدید در حال انجام است ، تمامی واحدهای باقیمانده مسکن مهر پردیس قبل از اتمام دولت سیزدهم ، تکمیل و تحویل متقاضیان خواهد شد . در خردادماه حدود ۳ هزار واحد مسکن مهر در پردیس تکمیل و تحویل متقاضیان می‌شود .

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ،‌ مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس با بیان اینکه ۳ هزار واحد مسکن مهر پردیس در خرداد امسال تحویل متقاضیان می‌شود ، گفت : با تحویل این تعداد واحد در خردادماه امسال ، واحدهای باقیمانده مسکن مهر پردیس به ۱۰ هزار واحد می‌رسد .

  خلیل محبت‌خواه ​​بخشی از برنامه‌های آن شرکت را در پردیس با توجه به شعار سال ، "جهش تولید با مشارکت مردم" تشریح کرد و به عملکرد آن شرکت در بخش مسکن مهر پرداخت .

  محبت‌خواه در خصوص تکمیل واحدهای باقیمانده مسکن مهر در آن شهر جدید ، توضیح داد : حدود ۳۰ هزار واحد مسکن مهر از ابتدای دولت سیزدهم در پردیس باقیمانده‌ بود که با تلاش‌های شبانه‌روزی و همراهی و پشتیبانی وزیر راه و شهرسازی و صندوق ملی مسکن بخش عمده‌ای از آن واحدها به تعداد ۱۶ هزار واحد در دو مرحله و در آبان و اسفند تکمیل و تحویل متقاضیان شد .

  مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس ادامه‌ داد : تلاش خواهیم کرد تا در سال جاری هر سه ماه یک بار چندین هزار واحد را تکمیل کرده و تحویل متقاضیان بدهیم .

  محبت‌خواه تصریح‌ کرد : با تأکید وزیر راه و شهرسازی و تلاش‌هایی که در شهرهای جدید در حال انجام است ، تمامی واحدهای باقیمانده مسکن مهر پردیس قبل از اتمام دولت سیزدهم ، تکمیل و تحویل متقاضیان خواهد شد . در خردادماه حدود ۳ هزار واحد مسکن مهر در پردیس تکمیل و تحویل متقاضیان می‌شود .

  محبت‌خواه با تأکید بر اینکه کارگاه‌های ساخت مسکن در شهر جدید پردیس شبانه روزی و سه شیفت در حال فعالیت است ، اظهار امیدواری کرد تا در سال ۱۴۰۳ مانند سال ۱۴۰۲ که سال سازندگی و ساخت و ساز در پردیس بود ، کار تکمیل واحد و تحویل آنها به مردم با قوت بیشتری تداوم یابد .
  مطالب مرتبط

  بر اساس دستورات مقام عالی وزارت راه و شهرسازی و اهتمام جدی اداره راه و شهرسازی شهرستان اسکو نسبت به تکمیل واحدها و رفع نواقص مجتمع‌ها ، مقرر گردید که این امر با همکاری وزارت ، سازمان ملی زمین و مسکن ، صندوق ملی مسکن و شرکت‌های تعاونی مسکن مهر انجام گیرد .

  |

  شرکت عمران شهر جدید پردیس آمادگی دارد تا در صورت تأمین زیرساخت‌های آب ، برق و گاز ، ۵۰۰ واحد مسکونی نهضت ملی و ۳ هزار واحد مسکن مهر را در خردادماه تکمیل کرده و تحویل متقاضیان بدهد .

  |

  باقیمانده مبلغ در نظر گرفته شده برای تأمین آسانسورهای پروژه‌های مسکن مهر پس از هزینه کرد بخش اول و تأیید انجام کار و بر اساس پیشرفت پروژه پرداخت خواهد شد و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی موظف به خرید تمام تجهیزات تا پایان تیر ماه امسال شده‌ است .

  |

  سال گذشته ۱۲ هزار میلیارد تومان در قالب کمک به واحدهای باقیمانده مسکن مهر شهرهای جدید ، استان‌ها و پروژه‌های خدمات زیربنایی و روبنایی شامل درمانگاه ، مدرسه ، مسجد و سایر از محل صندوق ملی مسکن پرداخت و حمایت شد .

  |

           

  |

  نظرات کاربران