در حال بارگذاری ...
 • تامین مالی پروژه‌های نهضت ملی مسکن از اهمیت ویژه ای برخوردار است

  پیرو تاکیدات مقام معظم رهبری و دولت مردمی سیزدهم مبنی بر تامین مسکن حمایتی ویژه اقشار کم برخوردار ، این مسئله امروز در اولویت کاری مجموعه راه و شهرسازی استان قرار دارد و با امیدوارم با تعامل کلیه دستگاه های مرتبط بتوانیم در تولید مسکن استان جهت ایجاد کنیم .

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی آذربایجان شرقی در جلسه شورای مسکن استان گفت : تامین مسکن حمایتی اولویت راه و شهرسازی آذربایجان شرقی است .

  جلسه شورای مسکن استان آذربایجان شرقی به ریاست ذاکری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان شرقی و با حضور معاون مسکن و ساختمان اداره کل ، مدیرکل بنیاد مسکن استان ، مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید سهند ، مدیران شرکت های خدمات رسان و سایر مدیران و کارشناسان مرتبط و اعضای شورای مسکن استان برگزار شد .

  در ابتدای جلسه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در حوزه طرح نهضت ملی مسکن و پیشرفت عملیات اجرایی پروژه های استان توسط اداره کل راه و شهرسازی ، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و شرکت عمران شهر جدید سهند ارائه شد .

  معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان گفت : پیرو تاکیدات مقام معظم رهبری و دولت مردمی سیزدهم مبنی بر تامین مسکن حمایتی ویژه اقشار کم برخوردار ، این مسئله امروز در اولویت کاری مجموعه راه و شهرسازی استان قرار دارد و با امیدوارم با تعامل کلیه دستگاه های مرتبط بتوانیم در تولید مسکن استان جهت ایجاد کنیم .

  معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان شرقی در ادامه با اشاره به اهمیت تامین مالی پروژه های نهضت ملی مسکن خاطرنشان کرد : با توجه به وجود برخی مشکلات در حوزه مالی بانک ها و از طرفی شروع فصل کاری جدید باید با پیگیری و هماهنگی موضوع با بانک‌ مرکزی موارد مرتبط و مشکلات در اسرع وقت رفع شود .

  ذاکری در مورد تامین خدمات زیربنایی پروژه های طرح نهضت ملی مسکن نیز گفت : در این حوزه اقدامات موثری انجام و گام های اولیه برداشته شده است و جهت سرعت بخشیدن به روند اقدامات تکمیلی ، دستگاه های خدمات رسان و متولی مرتبط در حوزه نهضت ملی مسکن باید اهتمام ویژه ای داشته باشند .
  مطالب مرتبط

  امروز خوشبختانه با تلاش های صورت گرفته در اداره کل و رفع موانع و مشکلات ، پروژه با سرعت خوبی در حال اجرا است و با بررسی و ارزیابی های صورت گرفته، پیشرفت اجرایی پروژه چشمگیر است اما باید همچنان به آن سرعت داد تا در کم ترین زمان ممکن متقاضیان بتوانند واحدهای مسکونی خود را تحویل ...

  |

  وزارت راه و شهرسازی تاکنون ۶۵ هکتار در شهر گمیشان و بیش از هفت هکتار زمین در شهر سیمین شهر را برای احداث پروژه‌های نهضت ملی مسکن به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی تخصیص داده است .

  |

  با استفاده از این پلتفرم آنلاین ساده ، مستاجران می توانند به راحتی املاک موجود را پیدا کنند ، مستقیماً با صاحبخانه ها ارتباط برقرار کنند و قراردادهای اجاره را بدون هیچ هزینه اضافی و کاملا رایگان امضا کنند و به ثبت و اطلاع حاکمیت برسانند .

  |

  واگذاری و انتقال امتیاز مسکن ملی به غیر ، به صورت وکالتی فاقد وجاهت قانونی و غیرمعتبر است و بر اساس مقررات ، پیگرد قانونی داشته و در صورت مشاهده ، علاوه بر اقدام قانونی علیه افراد متخلف و لغو امتیاز متقاضیان ، با دفاتر ثبت اسناد و مشاورین املاک که در این فعالیت مشارکت دارند از ...

  |

  این اتفاق با توجه به ناآگاهی خریداران صورت‌ می‌گیرد ، لازم به ذکر است هر ایرانی تنها یکبار می‌تواند از امکانات و تسهیلات فرم ج یا همان امتیاز دولتی مسکن و زمین استفاده کند و در صورت فروش این امتیاز را برای همیشه از دست خواهد داد .

  |

  نظرات کاربران