در حال بارگذاری ...
 • لزوم تسهیل گری بیشتر در فرآیند پرداخت تسهیلات به پروژه های نهضت ملی مسکن استان زنجان

  فرآیند جابجایی تعدادی از ساکنین کوی فلسطین به پروژه‌های نهضت ملی مسکن در حال انجام است و مشکلات پیش روی انتقال ساکنین کوی فلسطین به پروژه‌های نهضت ملی مسکن به جد پیگیری می‌شود .

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان گفت : بانک‌های استان زنجان نسبت به تسهیل گری بیشتر در پرداخت تسهیلات به پروژه های نهضت ملی مسکن اهتمام جدی داشته باشند .

  جعفر قزوینیان در سومین جلسه شورای مسکن در محل استانداری زنجان ، گفت : خوشبختانه استاندار زنجان در راستای رفع مشکلات پروژه‌های نهضت ملی مسکن با جدیت تمام وارد عمل شدند .

  وی با بیان اینکه اقدامات لازم جهت تأمین اراضی برای متقاضیان واجد شرایط مسکن در استان زنجان با جدیت انجام می‌شود ، اظهار کرد : در خصوص تأمین زمین جهت احداث مسکن به متقاضیان نهضت ملی مسکن ، دستگاه‌های مربوطه تعامل لازم را مد نظر قرار دهند .

  مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان ، با اشاره به اینکه این اداره کل نسبت به اجرای سریع پروژه‌ها با تمام توان وارد عمل شده است ، گفت : همچنین الگوی جدید چند خانواری پروژه‌های نهضت ملی مسکن توسط مهندسین اداره کل راه و شهرسازی استان در دست طراحی است . تعداد قابل توجهی از واحدهای مسکونی در استان طی ماه‌های آینده با تکمیل زیر ساخت‌ها به متقاضیان تحویل داده می‌شود .

  وی از همکاری مطلوب و سازنده بانک مسکن در تأمین منابع پروژه‌های نهضت ملی مسکن قدردانی کرد و افزود : بانک‌های استان زنجان نسبت به تسهیل گری بیشتر در پرداخت تسهیلات به پروژه‌های نهضت ملی مسکن اهتمام جدی داشته باشند .

  مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان تصریح کرد : فرآیند جابجایی تعدادی از ساکنین کوی فلسطین به پروژه‌های نهضت ملی مسکن در حال انجام است و مشکلات پیش روی انتقال ساکنین کوی فلسطین به پروژه‌های نهضت ملی مسکن به جد پیگیری می‌شود .
  مطالب مرتبط

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان بر لزوم تامین سریع تامین انشعابات در پروژه های نهضت ملی مسکن توسط شرکت های خدمات رسان در ...

  |

  در چند سال اخیر واگذاری زمین در بخش مسکن مهر ، اقدام ملی مسکن و نهضت ملی به صورت خیلی گسترده و قابل توجه اتفاق افتاده است .

  |

  اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان با توجه به وظیفه ذاتی که دارد طرح مهم نهضت ملی مسکن را اجرا می‌کند و در این طرح عوامل مختلفی دخیل هستند که کارگران به عنوان اصل مهم و تأثیرگذار در روند اجرای پروژه‌های نهضت ملی مسکن هستند .

  |

  خوشبختانه با پیگیری و تلاش استاندار و هماهنگی صورت گرفته تعدادی از واحدهای مسکونی در اولویت اول برای جابه‌جایی قرار گرفتند .

  |

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان ، با بیان اینکه برنامه ریزی و اقدامات لازم جهت تامین اراضی برای متقاضیان واجد شرایط مسکن در ...

  |

  نظرات کاربران