در حال بارگذاری ...
 • بررسی ظرفیت‌های استان خراسان رضوی در بخش مسکن با محوریت نهضت ملی مسکن

  مدل‌های مختلف در سطح استان در حال انجام است که سعی داشته و داریم تا بهترین مدل را برای هر شهر انتخاب کنیم .

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، در دیدار و گفتگوی مدیرکل راه و شهرسازی خراسان رضوی با مدیران عامل مؤسسه جهاد نصر و شرکت سرمایه‌گذاری مسکن ظرفیت‌های استان خراسان رضوی در بخش مسکن با محوریت نهضت ملی مسکن بررسی شد .

  وحید داعی مدیر کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوی در دیدار و گفتگوی مهدی ذاکرالحسینی مدیر عامل موسسه جهاد نصر و مجید توتونچی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری مسکن و همراهان گفت : ساخت مسکن در کشور در سه مدل انبوه سازی ، تعاونی مسکن به نمایندگی مردم و خود مردم انجام می شود، که هیچ کدام از مدل‌ها مطلق نیست و داری نقاط ضعف و قوت هستند .

  داعی افرود : مدل‌های مختلف در سطح استان در حال انجام است که سعی داشته و داریم تا بهترین مدل را برای هر شهر انتخاب کنیم .

  مدیر کل راه و شهرسازی استان به طور مصداقی مواردی را در پروژه‌های آماده سازی شهری ، پروژه‌های انبوه سازی و پروژه‌های مشارکتی مطرح کرد و برنامه استان را در این حوزه به نمایندگان کنسرسیوم تشکیل شده شرح داد .

  گفتنی است در ابتدای جلسه حاضران به بیان نظرات و دیدگاه های خود پرداختند .

   
  مطالب مرتبط

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، مرکز مقاومت بسیج وزارت راه و شهرسازی فراخوان جذب ایده رویداد توسعه نهضت ملی مسکن با مشارکت مردم را منتشر و از علاقه مندان ...

  |

  تعداد واحدهای قرعه کشی شده ۲۱۰ واحد بود که قرعه کشی بین ۲ هزار و هشتصد نفر متقاضی انجام شده است .

  |

  سرعت نوسازی مسکن در محلات هدف بازآفرینی شهری با توجه به وجود امکانات زیربنایی و روبنایی در این محدوده‌ها ، از سرعت بالایی برخوردار است و بازآفرینی شهری به بازگشایی معابر در این محدوده‌ها با کمترین هزینه به شهرداری‌ها کمک می‌کند .

  |

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ،‌ مدیر کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوی از تامین اراضی نهضت ملی مسکن به ارزش ۱۷۰ همت در استان خراسان رضوی خبر داد . ...

  |

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، معاون املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان خراسان رضوی ، گفت : هرگونه خرید و فروش امتیاز واحدهای طرح نهضت ملی مسکن و ...

  |

  نظرات کاربران