در حال بارگذاری ...
 • ساخت خانه‌های یک طبقه حیاط دار با الحاق بیش از ۱۰ هکتار زمین به شهر بافران

  با الحاق ۱۰.۸ هکتار از اراضی ملی ، این واحدها ، به بیش از ۳۵۰ واحد ویلایی قابل افزایش است و شهروندان بافرانی که در طرح نهضت ملی مسکن نایین ثبت نام کرده اند ، می‌توانند با مراجعه به اداره راه و شهرسازی شهرستان درخواست تغییر محل از نایین به بافران را ارائه دهند تا اقدام قانونی لازم انجام شود .

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان نایین گفت : با الحاق بیش از ۱۰ هکتار اراضی به شهر بافران ، زمین برای ساخت واحدهای طرح نهضت ملی مسکن در این شهر ، به صورت ویلایی به متقاضیان تخصیص داده می‌شود .

  مهدی علمی اظهار کرد : پروژه ۴۹ واحدی طرح نهضت ملی مسکن در شهر بافران ، از مصوبه‌های شورای مسکن استان اصفهان ، توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان ، به صورت ویلایی در حال احداث و در مرحله سفت کاری است .  

  وی افزود : با الحاق ۱۰.۸ هکتار از اراضی ملی ، این واحدها ، به بیش از ۳۵۰ واحد ویلایی قابل افزایش است و شهروندان بافرانی که در طرح نهضت ملی مسکن نایین ثبت نام کرده اند ، می‌توانند با مراجعه به اداره راه و شهرسازی شهرستان درخواست تغییر محل از نایین به بافران را ارائه دهند تا اقدام قانونی لازم انجام شود .  

  رئیس اداره راه و شهرسازی شهرسازی شهرستان نایین ، عنوان کرد : در این شهرستان برای شهرهای نایین ، انارک و بافران در مجموع بیش از ۴ هزار و ۴۰۰ نفر برای طرح نهضت ملی مسکن اقدام به ثبت نام کردند .  

  وی گفت : از این تعداد پی از بررسی و پالایش‌های لازم افزون بر ۲ هزار و ۷۰۰ متقاضی حائز شرایط فعال شدند و در حال حاضر برای بیش از ۸۸۰ متقاضی تخصیص پروژه انجام شده است .
  مطالب مرتبط

  در بخش روستایی ۵۶۰ هزار و ۴۹۸ واحد وارد فاز عملیاتی شده است که از این رقم ، تعداد ۳۰۵ هزار و ۸۴۶ واحد به اتمام رسید و تحویل متقاضیان شد و ۲۵۴ هزار و ۴۶۵ واحد نیز در حال اجراست که پیشرفت های متفاوتی نیز دارد .

  |

  تا کنون در شهرستان آزادشهر شش هزار و ۵۸۴ متقاضی مسکن ثبت نام کرده که از این تعداد پرونده هزار و ۲۵۹ متقاضی به تایید نهایی رسیده است .

  |

  از تعداد واحدهایی که در حال ساخت هستند تاکنون ۳۱۲ هزار و ۷۳۴ واحد تکمیل و تحویل متقاضیان شده است و ۵۰۴ هزار و ۲۵۳ واحد در دست اجراست .

  |

  طرح نهضت ملی مسکن ، ابر پروژه ای است که می‌توان گفت حجم اصلی کار آن در دولت سیزدهم انجام شد و با توجه به قانون جهش تولید مسکن و تعهدات ایجاد شده حجم بالای کاری در طی سال‌های اخیر برای این طرح به اجرا درآمد .

  |

  از مجموع ۸۰۲ هزار و ۵۲ واحد نهضت ملی مسکن که در فرایند اجرا قرار گرفت ۵۲۹ هزار و ۷۴۲ واحد روستایی و مابقی شهری است که از واحدهای روستایی آغاز شده نیز ۲۷۸ هزار و ۴۲ واحد تکمیل و تحویل شده و مابقی در دست اجراست .

  |

  نظرات کاربران