در حال بارگذاری ...
 • انجام انتخاب واحد پروژه ۵۰ واحدی اسکان از طرح نهضت ملی مسکن شهرکرد

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری گفت : متقاضیان پروژه ۵۰ واحدی اسکان با حضور در محل پروژه ، واحدهای مسکونی خود را انتخاب کردند .

  خدایار باقری در حاشیه بازدید هفتگی خود از نهضت ملی مسکن گفت : متقاضیان پروژه ۵۰ واحدی اسکان واقع در محله ۳۴ منظریه شهرکرد با حضور در محل پروژه ، واحدهای مسکونی خود را انتخاب کردند .

  باقری افزود : تحویل واحدها بر اساس زمان‌بندی اعلام شده به متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن جهت تکمیل مبالغ اعلامی و بر اساس اولویت‌بندی انجام شده توسط سامانه نهضت ملی مسکن صورت گرفته که مهم‌ترین ملاک آن میزان سهم آورده متقاضیان است .

  باقری با اشاره به اینکه پیشرفت پروژه اسکان در حدود ۹۷ درصد است ، اظهار کرد : تا کنون آورده متقاضیان این پروژه ۶۵۰ میلیون تومان باشد که در این مرحله متقاضیان جهت قسط‌بندی تسهیلات خود به بانک معرفی می‌شوند و پس از تعیین قیمت نهایی و تسویه حساب ، کلید واحدهای خود را تحویل خواهند گرفت .
  مطالب مرتبط

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان برخوار گفت : پروژه ۶۳ واحدی شهر دولت آباد در حال اجرای تاسیسات و نازک کاری بوده همچنین ...

  |

  تلاش شد تا در دولت سیزدهم از طریق صندوق ملی مسکن روند خانه سازی در کشور متحول شود که یکی از آنها طراحی سازوکاری برای جلوگیری از افزایش قیمت هزینه ساخت بود .

  |

  میزان تامین زمین در شهرستان فریمان ۹۲ هکتار به استعداد ۱۶۰۶ واحد مسکونی است که در شهر فریمان با ۲ سایت ، سفیدسنگ ۲ سایت ، شهر فرهادگرد یک سایت و قلندرآباد یک قطعه تخصیص پروژه شده‌اند .

  |

  میزان تامین زمین در شهرستان تایباد ۴۸، ۹ هکتار به استعداد ۲۸۵۵ واحد مسکونی است که شهر تایباد شامل ۴ سایت ، مشهد ریزه شامل دو سایت و شهر کاریز شامل یک سایت است که متوسط آماده‌سازی و پیشرفت فیزیکی این سایت‌ها حدود ۵۵ درصد است .

  |

  میزان تامین زمین در شهرستان تربت جام ۶۸ هکتار به استعداد ۳۴۱۶ واحد مسکونی است که در شهر تربت جام با ۴ سایت، نیل شهر ۳ سایت ، شهر نصرآباد یک سایت و احمدآباد صولت یک سایت تخصیص پروژه شده‌اند .

  |

  نظرات کاربران