در حال بارگذاری ...
 • انجام انتخاب واحد پروژه ۵۰ واحدی اسکان از طرح نهضت ملی مسکن شهرکرد

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری گفت : متقاضیان پروژه ۵۰ واحدی اسکان با حضور در محل پروژه ، واحدهای مسکونی خود را انتخاب کردند .

  خدایار باقری در حاشیه بازدید هفتگی خود از نهضت ملی مسکن گفت : متقاضیان پروژه ۵۰ واحدی اسکان واقع در محله ۳۴ منظریه شهرکرد با حضور در محل پروژه ، واحدهای مسکونی خود را انتخاب کردند .

  باقری افزود : تحویل واحدها بر اساس زمان‌بندی اعلام شده به متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن جهت تکمیل مبالغ اعلامی و بر اساس اولویت‌بندی انجام شده توسط سامانه نهضت ملی مسکن صورت گرفته که مهم‌ترین ملاک آن میزان سهم آورده متقاضیان است .

  باقری با اشاره به اینکه پیشرفت پروژه اسکان در حدود ۹۷ درصد است ، اظهار کرد : تا کنون آورده متقاضیان این پروژه ۶۵۰ میلیون تومان باشد که در این مرحله متقاضیان جهت قسط‌بندی تسهیلات خود به بانک معرفی می‌شوند و پس از تعیین قیمت نهایی و تسویه حساب ، کلید واحدهای خود را تحویل خواهند گرفت .
  مطالب مرتبط

  یکی از اتفاقات بزرگ این دولت در حوزه بافت فرسوده رقم خورد . بافت فرسوده مورد تاکید دولت‌ها بوده است. میانگین سالانه بافت‌های فرسوده در دولت یازدهم و دوازدهم سالی ۴۷ هزار پروانه بوده است و در ۳ ساله دولت سیزدهم میانگین سالانه صدور پروانه در بافت فرسوده بیش از ۹۰ هزار پروانه ...

  |

  سازندگان این پروژه همچنین موظف شدند برنامه زمان‌بندی متناسب و مورد تایید اداره کل راه و شهرسازی را ارائه و فعالیت‌های خود را سرعت دهد .

  |

  این پروژه با ۶۲ درصد پیشرفت کلی فیزیکی در مراحل مختلف اعم از اسکلت سازی ، گچ کاری ، کاشیکاری و تاسیسات قرار دارد .

  |

  از ظرفیت‌هایی که در قانون بودجه و برنامه هفتم هم لحاظ شده ، بسته‌های تشویقی ۱۹ گانه برای بافت‌های فرسوده است که توسط شهرداری‌های استان بر اساس شرایط خاص هر شهر بومی سازی شده و با اخذ مصوبه از کمسیون ماده پنج هم اکنون در حال اجرا است که امیدواریم ساکنین و متقاضیان محلات مورد ...

  |

  تامین زمین شهری و روستایی در سراسر کشور از یک‌صد هزار هکتار عبور کرد و این یک عدد تاریخی در بخش مسکن بعد از انقلاب اسلامی به شمار می‌رود .

  |

  نظرات کاربران