در حال بارگذاری ...
 • مشارکت دستگاه‌های حمایتی برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن در استان گلستان

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، سرپرست اداره کل راه و شهرسازی گلستان گفت : در جلسه هم اندیشی ما بین اداره کل راه و شهرسازی گلستان و کمیته امداد امام خمینی (ره) در خصوص ساماندهی متقاضیان نهضت ملی مسکن مقرر شد از جانب کمیته امداد درخواست تسهیلات از صندوق ملی مسکن برای متقاضیانی تحت پوشش نهادهای حمایتی که تا کنون نسبت به واریز وجه اولیه اقدام نکرده اند، ارسال شود .

  سید محمد حسینی اظهار کرد : جلسه هم اندیشی ما بین سرپرست اداره کل راه و شهرسازی گلستان و مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) در خصوص ساماندهی متقاضیان نهضت ملی مسکن برگزار شد . در این جلسه مقرر شد از جانب کمیته امداد درخواست تسهیلات از صندوق ملی مسکن برای متقاضیانی تحت پوشش نهادهای حمایتی که تا کنون نسبت به واریز وجه اولیه اقدام نکرده اند ، ارسال شود .

  حسینی تصریح کرد : این درخواست با شرط ضمانت پرداخت از سوی کمیته امداد امام خمینی (ره) انجام خواهد شد .

  سرپرست اداره کل راه و شهرسازی گلستان ادامه داد : همچنین در این جلسه برنامه ریزی‌های لازم در خصوص استفاده از ظرفیت اراضی کمیته امداد برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن و تامین مسکن متقاضیان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) در گنبد کاووس صورت گرفت .

  وی گفت : واگذاری مسکن پروژه‌های گروه ساخت به متقاضیان تحت پوشش نهادهای حمایتی و ساماندهی متقاضیانی که دارای نقص پرونده هستند از دیگر موارد مطرح شده در این جلسه هم اندیشی بود .
  مطالب مرتبط

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، محمدرضا مهدیار اسماعیلی رئیس هیأت عامل صندوق ملی مسن در نشست خبری عملکرد وزارت راه و شهرسازی در دولت سیزدهم که امروز ۲۳ تیر ...

  |

  پروژه‌های آماده‌سازی در فاز ۱۱ یکی از مهم‌ترین عملیات‌های باقیمانده در بحث مسکن مهر پردیس است که در همین راستا امروز مبالغی به حساب پیمانکار آماده‌ساز این فاز واریز شد . همچنین با توجه به اهمیت آماده‌سازی‌ها ، تامین قیر یارانه‌ای برای پیمانکاران در دستور کار قرار گرفت ...

  |

  تلاش شد تا در دولت سیزدهم از طریق صندوق ملی مسکن روند خانه سازی در کشور متحول شود که یکی از آنها طراحی سازوکاری برای جلوگیری از افزایش قیمت هزینه ساخت بود .

  |

  موضوع زیرساخت‌ها در طرح‌های اقدام ملی مسکن به طوری جدی دنبال می‌شود و امیدوارم تا یک ماه آینده با جذب یک هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال اعتبار از صندوق ملی مسکن ، سایت‌های مسکن استان پویاتر شوند .

  |

  تصویب طرح تفکیکی اصلاحی پروژه نهضت ملی شهر قرق و افزایش طبقات پروژه‌های مسکن محرومین و نهضت ملی مسکن در شهر نوده خاندوز از دیگر مصوبات کمیسیون ماده پنج استان در راستای اجرای طرح نهضت ملی مسکن در گلستان بود .

  |

  نظرات کاربران