در حال بارگذاری ...
 • مشارکت دستگاه‌های حمایتی برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن در استان گلستان

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، سرپرست اداره کل راه و شهرسازی گلستان گفت : در جلسه هم اندیشی ما بین اداره کل راه و شهرسازی گلستان و کمیته امداد امام خمینی (ره) در خصوص ساماندهی متقاضیان نهضت ملی مسکن مقرر شد از جانب کمیته امداد درخواست تسهیلات از صندوق ملی مسکن برای متقاضیانی تحت پوشش نهادهای حمایتی که تا کنون نسبت به واریز وجه اولیه اقدام نکرده اند، ارسال شود .

  سید محمد حسینی اظهار کرد : جلسه هم اندیشی ما بین سرپرست اداره کل راه و شهرسازی گلستان و مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) در خصوص ساماندهی متقاضیان نهضت ملی مسکن برگزار شد . در این جلسه مقرر شد از جانب کمیته امداد درخواست تسهیلات از صندوق ملی مسکن برای متقاضیانی تحت پوشش نهادهای حمایتی که تا کنون نسبت به واریز وجه اولیه اقدام نکرده اند ، ارسال شود .

  حسینی تصریح کرد : این درخواست با شرط ضمانت پرداخت از سوی کمیته امداد امام خمینی (ره) انجام خواهد شد .

  سرپرست اداره کل راه و شهرسازی گلستان ادامه داد : همچنین در این جلسه برنامه ریزی‌های لازم در خصوص استفاده از ظرفیت اراضی کمیته امداد برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن و تامین مسکن متقاضیان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) در گنبد کاووس صورت گرفت .

  وی گفت : واگذاری مسکن پروژه‌های گروه ساخت به متقاضیان تحت پوشش نهادهای حمایتی و ساماندهی متقاضیانی که دارای نقص پرونده هستند از دیگر موارد مطرح شده در این جلسه هم اندیشی بود .
  مطالب مرتبط

  این میزان قیر رایگان برای بازآفرینی محلات هدف شهرهای خان ببین ، گمیشان ، سیمین شهر ، فاضل آباد ، گنبد ، رامیان و آق قلا تصویب و تخصیص گردید .

  |

  بانک های استان مکلف به پرداخت تسهیلات وام ودیعه مسکن با اولویت افراد معرفی شده توسط نهادهای حمایتی هستند .

  |

  طی توافقات انجام شده با سازمان جهاد کشاورزی و دانشگاه پیام نور استان برنامه ریزی برای واگذاری مجموعاً ۲.۷ هکتار زمین از جانب این دو دستگاه به طرح نهضت ملی مسکن در بندر ترکمن در دستور کار قرار دارد .

  |

  در شهرستان آزادشهر یک پروژه ۷۲ واحدی گروه ساخت در حال احداث است که این پروژه در مراحل مختلف ساخت اعم از سفت کاری و نازک کاری بوده و برخی از واحدها پیشرفت ۱۰۰ درصدی دارند .

  |

  تا کنون در شهرستان آزادشهر شش هزار و ۵۸۴ متقاضی مسکن ثبت نام کرده که از این تعداد پرونده هزار و ۲۵۹ متقاضی به تایید نهایی رسیده است .

  |

  نظرات کاربران