در حال بارگذاری ...
 • تامین ۸۹۱ هکتار زمین در جهت اجرای طرح نهضت ملی مسکن استان سمنان

  به‌ منظور فراهم کردن مطلوبیت سکونت ، ساخت واحدهای تجاری ، مسجد و مدرسه در دستور کار قرار گرفته است و وزارت راه و شهرسازی به‌عنوان متولی نهضت ملی مسکن بخشی از تامین اعتبار را انجام خواهد داد .

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، مدیرکل راه و شهرسازی استان سمنان گفت : ۴۴ نقطه و سایت به‌ منظور تامین زمین جهت ساخت نهضت ملی مسکن به مساحت ۸۹۱ هکتار شناسایی شده است .

  سید محمد حسینی طباطبایی گفت : مجموع ثبت‌نام طرح نهضت ملی مسکن در سطح استان  ۱۱۶ هزار نفر است که از این تعداد ۴۰ هزار و ۷۰۶ ثبت‌نام در حوزه اداره کل راه و شهرسازی استان می‌باشد . در حوزه راه و شهرسازی استان تعداد ۱۳ هزار و ۲۲۵ متقاضی نهضت ملی مسکن تایید نهایی و ۸ هزار و ۴۷۳ متقاضی واریز وجه انجام داده‌اند .

  وی خاطرنشان کرد : در حال حاضر ۶ هزار و ۸۹۸ واحد مسکونی در مجموعه اداره کل راه و شهرسازی استان سمنان در حال ساخت است .  

  این مقام مسئول با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته این اداره کل به منظور تامین زیرساخت سایت‌های نهضت ملی مسکن استان تاکید کرد : اخیراً جلسه‌های متعدد با شرکت‌های آب، برق و گاز با هدف تامین خدمات زیربنایی در سایت‌های نهضت ملی مسکن برگزار شده است .

  رییس شورای هماهنگی راه و شهرسازی استان افزود : به‌ منظور فراهم کردن مطلوبیت سکونت ، ساخت واحدهای تجاری ، مسجد و مدرسه در  دستور کار قرار گرفته است و وزارت راه و شهرسازی به‌عنوان متولی نهضت ملی مسکن بخشی از تامین اعتبار را انجام خواهد داد .

  وی در پایان تصریح کرد : احداث شهرک‌های مسکونی با رویکرد معیشت محور در دشت چلیم و رضا آباد آهوان به مساحت دو هزار هکتار نقطه عطفی در سکونتگاه‌های استان خواهد بود .
  مطالب مرتبط

  تاکنون هزار و ۴۳۵ نفر از متقاضیان این طرح انصراف داده‌اند و ۹۶۲ متقاضی هم در انتظار بررسی هستند . در حوزه املاک و حقوقی ، واگذاری سه قطعه زمین خود مالکی در طرح نهضت ملی مسکن انجام شد که توسط شرکت تعاونی مسکن با پیشرفت ۳۰ درصدی در حال اجراست .

  |

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، محمدرضا مهدیار اسماعیلی رئیس هیأت عامل صندوق ملی مسن در نشست خبری عملکرد وزارت راه و شهرسازی در دولت سیزدهم که امروز ۲۳ تیر ...

  |

  پروژه‌های آماده‌سازی در فاز ۱۱ یکی از مهم‌ترین عملیات‌های باقیمانده در بحث مسکن مهر پردیس است که در همین راستا امروز مبالغی به حساب پیمانکار آماده‌ساز این فاز واریز شد . همچنین با توجه به اهمیت آماده‌سازی‌ها ، تامین قیر یارانه‌ای برای پیمانکاران در دستور کار قرار گرفت ...

  |

  به گزارش پرتال بازآفرینی شهری ، در یکصد و بیست و هفتمین جلسه شورای مسکن استان اصفهان وضعیت مسکن شهرستان برخوار به صورت ریزبینانه رسیدگی شد و مباحث مرتبط با ...

  |

  پروژه گلشهر اهواز در قالب ۱۲۰۰ واحد مسکونی با مشارکت بانک مسکن و توسط شرکت جهاد خانه‌سازی رزمندگان متعلق به سپاه پاسداران احداث شده است .

  |

  نظرات کاربران